Wypożyczalnia - Salon oraz Studio Fotografii Ślubnej

 

O nas

An-Pol Gliwice działa na rynku od blisko dwóch dekad. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy po czasie z zadowoleniem wracali do nas. To wyróżnia nas od innych salonów. Co jednak zapewniło nam sukces? To proste!

Wyselekcjonowani współpracownicy
Stawiamy na jakość! Stąd po niemal dwudziestoletniej działalności na rynku zdołaliśmy wybrać grupę najlepszych dostawców, co jest zapewnieniem dobrego produktu w jeszcze lepszej cenie.

An-pol dla klienta, nie odwrotnie
To Państwo wybierają, kiedy chcą się spotkać, gdzie chcą się spotkać i na jakich zasadach chcą podpisać umowę. Nasza elastyczność pozwala dopasować się do wymogów każdego klienta, niezależnie od preferencji czy zasobności portfela. Ponadto przed każdym podpisaniem umowy przeprowadzamy wywiad, aby być jak najbardziej przyjaznym - DLA CIEBIE!

Niezawodność - nasze drugie imię
Wyspecjalizowana osoba obsługująca każde wydarzenie, mająca w odwodzie kilku współpracowników, którzy w każdej chwili są gotowi do przejęcia pracy w jakimkolwiek zdarzeniu losowym. Kilka zapasowych zestawów sprzętu fotograficznego i krawcowa "od zaraz" - to wyklucza jakąkolwiek wpadkę.

Doświadczenie przede wszystkim
Wystarczy partner - całą resztę załatwimy my! Od 1994 roku zbieraliśmy doświadczenie w tej branży, co teraz czyni nas wytrawnymi znawcami w tym, co robimy. Dlatego Państwo ani przez chwilę nie muszą się martwić, zadając sobie pytanie: "Co będzie, jeśli...". Wspomniane "jeśli" to nasza kwestia!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
© AN-POL Wypożyczalnia - Salon oraz Studio Fotografii Ślubnej 2013. Powered by UltraWeb.